Gran Canaria
image01
image01
image01
image01
image01
image01
GranCanaria.com El Tiempo Hoy Home

Golf

 

Najlepsza europejska destynacja Roku 2013

Gran Canarię ogłoszono destynacją roku w kręgach europejskich miłośników golfa.

To nie jest slogan.  Nie od nas pochodzi to twierdzenie.  Gran Canaria otrzymała IAGTO Award 2013 jako najlepsza europejska destynacja do gry w golf.  Wyróżnienie przyznawane przez agencje turystyczne należące do stowarzyszenia IAGTO, profesjonalnie zajmujące się sektorem golfa.

Widok panoramiczny pola golfowego na tle błękitnego nieba

Nagrody IAGTO Awards są przyznawane każdego roku przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Golfowych Agencji Turystycznych, czyli asocjację profesjonalistów o globalnym zasięgu, złożoną z ponad 2000 firm turystycznych z 90 krajów.  Spośród nich, ponad 500 agencji zajmuje się wyłącznie sprzedażą golfowych pakietów wakacyjnych. To właśnie one wybierają corocznie najlepsze destynacje i kurorty do praktykowania tego sportu.

Gracz próbuje swoich sił na Gran Canarii
Widok bunkrów na polu golfowym na południu wyspy

Nasza wyspa otrzymała cenny impuls ze strony IAGTO, jako najwyższej klasy destynacja do gry w golf.  Wyróżnienie nas jako kurortu turystycznego, który nie jest nowy w tej branży, jest tym bardziej cenne, że pierwsze pole golfowe Hiszpanii utworzono w 1891 roku właśnie tutaj, na Gran Canarii.

Jednak odwiedzający nie natknie się tutaj jedynie na tradycję.  Gran Canria wyznaje bowiem filozofię nieustannej modernizacji swej oferty Golf.  Na naszej wyspie, inicjatywa publiczna pracuje rękę w rękę z z inicjatywami sektora prywatnego, aby móc zaoferować odwiedzającym najlepsze wakacje golfowe, jakie tylko są możliwe.

 

Przewodniczący Samorządu, prezes Stowarzyszenia D. Golf Courses Agustķn Manrique, dyrektor Stowarzyszenia, D. Paul Llinares i prezes IAGTO, pan Peter Walton, podczas ceremonii wręczenia nagród
Logotyp IAGTO

Jesteśmy wdzięczni IAGTO za to wyróżnienie, gdyż motywuje ono wszystkich menadżerów i personel naszych 7 pól golfowych do podążania drogą ciągłego udoskonalania.


Więcej informacji o grze w golf na Gran Canarii można uzyskać od:
Gran Canaria Golf Association
Telefon: (+34) 928 362 939
Web: www.grancanariagolf.com


Organizacja Turystyczna Gran Canarii. Wszelkie prawa zastrzezone.
Marka chroniona