Gran Canaria
GranCanaria.com El Tiempo Hoy Home

Sam zaplanuj wakacje

 

Zwiedź wyspę

Właśnie dotarłeś na Gran Canarię? Jesteś na Lotnisku i chcesz się gdzieś dostać transportem publicznym? Jeśli dopiero co wylądowałeś na wyspie i szukasz przejazdu do swojego ośrodka wypoczynkowego, możesz skorzystać z transportu publicznego albo dojechać na własną rękę wypożyczonym samochodem. Ułatwimy ci to zadanie!

Skonsultuj tutaj opcje transportu z Portu Lotniczego Gran Canaria

 

Autobusy (Guaguas)

Aby poruszać się po Gran Canarii środkami transportu publicznego, możesz skorzystać z autobusów (Guaguas) linii Global. Linie te obsługują całą wyspę. W Las Palmas de Gran Canaria znajdziesz też autobusy tranportu publicznego linii Guaguas Municipales (Miejskie). Ponadto stolica posiada linię o nazwie Autobus Turystyczny.

Autobusy obsługujące Port Lotniczy Gran Canaria:

Linie z Lotniska [sprawdź broszurę]

Linia 60: Port Lotniczy Gran Canaria – Las Palmas de Gran Canaria
Linia 91: Playa del Cura – Las Palmas de Gran Canaria
Linia 66: Port Lotniczy Gran Canaria – Faro de Maspalomas
Linia 90: Telde – Faro de Maspalomas

Poruszanie się i trasy po wyspie:
Global: www.globalsu.net

Poruszanie się po stolicy, Las Palmas de Gran Canaria:
Autobus turystyczny: www.city-sightseeing.com    Autobusy miejskie: www.guaguas.com 

 

Taksówki

Taksówki obsługujące Port Lotniczy Gran Canaria

Socomtaxi
Telefon:(+34) 928 154 777
Web: www.socomtaxi.com
Firma oferuje transport na tej trasie za uprzednią rezerwacją: Taksówki przystosowane dla niepełnosprawnych, pojazdy do przewozu grupy maks.siedmiu osób, krzesełka dziecięce, możliwość płatności kartą.

Radio Taxi San Juan (Telde)
Telefon: (+34) 928 683 713


Inne usługi taksówkowe na Gran Canarii

Taragranca
Telefon: (+34) 928 460 000
Web: www.taragranca.org

Servitaxi Gran Canaria
Telefon: (+34) 928 931 931
Web: www.servitaxigrancanaria.es

Euro-Taxi Gran Canaria
Telefon: (+34)928 469 000
Web: www.eurotaxigrancanaria.com

W interesie podróżnych:
Wszystkie legalne firmy taksówkarskie na Gran Canarii posiadają w każdym pojeździe taksometr wskazujący przez cały czas podróży należną do zapłaty sumę. Taryfy na nim ukazane odnoszą się do jednorazowego przejazdu jedną taksówką i są one oficjalnie zatwierdzone przez Rząd Wysp Kanaryjskich. Organizacja Turystyczna Gran Canarii nie bierze na siebie odpowiedzialności w przypadku zmian lub modyfikacji w oficjalnych taryfach przejazdowych.

 

Wypożyczanie pojazdów

Istnieje wiele wypożyczalni samochodów obecnych w każdej części wyspy.

Wypożyczalnia samochodów

Amurga Rent a Car 0034 928 762 588 +info
Arisal S.L. www.arisal.es 0034 928 772 960 +info
Autos Canarias www.autoscanarias.com 0034 928 220 247 +info
Autos Drago www.autosdrago.com 0034 902 153 080 +info
Autos Medquin 0034 928 770 330 +info
Autos Moreno www.autos-moreno.com 0034 928 268 314 +info
Autos Omega 0034 928 227 734 +info
Autos Santa Fe 0034 928 763 707 +info
Autos Tirma www.rentacartirma.com 0034 928 261 006 +info
Autostar 3, S.L. www.racautostar.com 0034 928 766 000 +info
Avia Car S.L. www.aviacar.com 0034 928 763 920 +info
Avis www.aviscanarias.es 0034 928 579 578 +info
Cicar www.cicar.com 0034 928 822 900 +info
Espa Rent S.L. www.esparent.es 0034 928 764 652 +info
Europcar/Betacar www.betacar.biz 0034 928 574 244 +info
Hertz www.hertz.es 0034 928 579 577 +info
Isla Car S.L. www.islacars.com 0034 928 141 012 +info
Jurecar Canarias S.L. www.jurecar.com 0034 928 765 224 +info
Lencar Canarias www.lencar.es 0034 928 493 255 +info
Lund Rent S.L. lundrent.com 0034 928 772 390 +info
Mency Car 0034 928 561 619 +info
Nanicar 0034 928 761 130 +info
Record www.recordrentacar.com 0034 902 123 002 +info
Sixt www.sixt.es 0034 902 491 616 +info
Top Car Auto Reisen www.top-car-hire.com 0034 902 200 696 +info

 

Organizacja Turystyczna Gran Canarii. Wszelkie prawa zastrzezone.
Marka chroniona